Logo akce
« Stáhněte si ve formátu PDF3.11.2015
Festival sportu, tance a zábavy
SPORTLife, DANCELife Expo, IN-JOY
Ve čtvrtek začínáme

Geňa tančí rekord
V sobotu, v pavilonu B se odehraje mega flash-mob pro širokou veřejnost – pokus o překonání rekordu, tento rok s Richardem Genzerem, který kvůli tomu dokonce shodil nějaké to kilo. Přijďte všichni!

Maminky Alena Antalová, Hanka Kynychová
a Eva Decastelo poběží Maminy Run
Sobota bude patřit běhu pod názvem Maminy Run. V Brně na pětikilometrovou trať vyběhnou i tři známé a krásné ženy – Alena Antalová, Hanka Kynychová a Eva Decastelo. To ale není běhům konec - po oba víkendové dny se na výstavišti poběží ještě SPORT Life Run a Universálmánie - závod všestrannosti.

Neobvyklé sporty, závody, zábava
a mistr světa Dominik Nekolný
 Kde a kdy: Po celou dobu akce.
Návštěvníci mohou využít možnosti vyzkoušení neobvyklých sportů – na příklad skimboarding, headis, slackline nebo unicurling. Na výstavišti se budou odehrávat –ukázky – sebeobrany, potápění, sálové cyklistiky a další. Nebude chybět cyklistický závod Mistrovství ČR v biketrialu nebo Rock Point Český pohár v boulderingu. Pro adrenalinové nadšence zde bude Mercedes Benz zóna s Monster U-rampou. V hale bude hrát hlavní roli Meatfly Big Air a ve Véčku uvidíme mistra světa Dominika Nekolného a jeho tým BMX Show.

Kondice, hubnutí, zdraví,
krása a dietolog Petr Havlíček
Zdravotní diagnostika bude po celou dobu akce pro návštěvníky veletrhu zdarma. Takže návštěvníci si mohou nechat udělat analýzu stavby těla na InBody 230. Pod dohledem lékařů z Centra kardiovaskulární a transplantační chirurgie naměřit EKG, na stánku Sanasportu budou návštěvníci mít možnost diagnostikovat svá chodidla a na stánku Neuroprogress si zase návštěvníci mohou nechat zkontrolovat psychický stav a míru stresu. Pro dobrou kondičku nebude chybět aerobní cvičení H.E.A.T. nebo stále populárnější crossfit. A fanoušci dietologa Petra Havlíčka se můžou těšit na jeho zajímavou přednášku o zdravém stylu života.

Testování elektrokol
Na dráze o ploše 300 m2 v pavilonu F si budete moci otestovat elektrokola a rozmyslet si, jestli se zařadíte mezi početnou komunitu majitelů nebo aspoň občasných uživatelů, kteří využijí možnosti si elektrokolo půjčit.

Horolezec Radek Jaroš pomůže herci
Janu Budařovi slanit výškovou budovu BVV
V pátek bude pod dohledem zkušeného horolezce Radka Jaroše slaňovat výškovou budovu herec a hudebník Jan Budař. Osobnosti zde ovšem nejsou jen kvůli slaňování, ale účastní se dvou známých festivalů. Mezinárodní festival alpinismu a cestovatelského festivalu Kolem světa.

Rodiny s dětmi si to letos obzvláště užijí
Pokud by se měl někdo na letošní veletrh SPORT Life opravdu těšit, pak jeho nejmenší návštěvníci. Organizátoři pro ně připravili například Školičku in-line bruslení včetně instruktáže a bruslí k zapůjčení, sobotní závod na šlapacích čtyřkolkách, skákací hrad, dětský koutek, trampolíny, lanové centrum, které otevře svým seskokem herec a režisér Ondřej Sokol, dopravní hřiště, DecathlonCup - soutěž v lukostřelbě nebo Kids studio, kde budou probíhat taneční workshopy.
Herní zóna na In-Joy:
PC turnaje, volné hraní, soutěže
Součástí festivalu IN-JOY je herní zóna, v níž je po celé tři dny připraven nabitý program pro hráče a fanoušky PC gamingu. Herní zóna v pavilonu B se dělí na 4 arény s odlišným programem. Ve čtyřech arénách – Microsoft, Playzone, Hitpoint a Conquest – se budou hrát desítky her, turnajů a soutěží.

V sobotu a v neděli bude přítomen Pavel „Herdyn“ Mikeš, který bude hrát s vítězi turnajů nebo s návštěvníky. Neboudou chybět ani známí youtubeři.
Street city – streetové městečko
ve stylu New Yorku 80 let
V pavilonu E zažijí návštěvníci ojedinělou atmosféru v rámci vytvořeného městečka IN-JOY STREET CITY s vizáží New Yorku osmdesátých let minulého století. Program bude po celou dobu doslova nabitý zábavou, v každém sektoru a zóně nějaká show a exhibice, soutěže pro diváky, vystoupení umělců, workshopy.

Tanec jako životní styl
Pavilon B a její Evropa 2 stage, se stane místem hlavních programů jak pro Dance Life Expo, tak pro In-Joy. V pavilonu B se odehrají také megaworkshopy pro širokou veřejnost. V sobotu navečer čeká návštěvníky uchvacující podívaná POLEMOTIONS 2014 - neuvěřitelná show tanečníků pole dance.
A dva párty večery – pátek a sobota
V pátek se uskuteční In-JOY Talent Contest – finále talentové soutěže a hned poté následuje After párty s Veronou, Royal Elements, šálovou akrobacií, akrobatickou gymnastikou, lightshow Pyroterra, Art4People a DJs. V sobotu po pole dance soutěži – Polemotions, následuje Cubana párty. Tanec v rytmu salzy
A na co nesmíme zapomenout?
Souběžně totiž na výstavišti probíhají ještě další tři akce – Caravaning Brno – veletrh obytných vozů a karavanů, Theatre Tech – veletrh divadelní a jevištní techniky a Gaudeamus – veletrh pomaturitního vzdělávání.
Každý návštěvník, který chce vstup za 100 Kč
Se musí zaregistrovat na webu a zadat kod: SPORTLIFE100KC

Kontakt:
Veletrhy Brno, a.s., Výstaviště 405/1, 603 00 Brno
Dita Brančíková
Manager PR a reklamy
tel.: +420-541 152 549
dbrancikova@bvv.cz
http://www.sport-life.cz
Logo BVV

Logo BVV