« Stáhněte si ve formátu PDF16. 9. 2021
 
Caravaning - Cestou necestou ...
 
Už za měsíc se otevřou brány výstaviště pro všechny cestovatele s karavany a obytnými vozy. Po roční nucené pauze se všichni opět potkáme na brněnském výstavišti a i tentokrát ve dvou halách – letos v pavilonech F a V! K vidění budou zbrusu nové karavany, obytné vozy, vymazlené vestavby či doplňky pro každého správného výletníka! Nebude chybět již tradiční bazar karavanů nebo Caravan Park.
 
 
Karavan centrum Hykro s mottem
Život je cesta
 

Společnost Karavan centrum Hykro se i letos vydá do Brna oslavit svátek všech příznivců karavaningu. Na svém kontě má nespočet spokojených klientů, kteří se stále vrací a k jejich spokojenosti přibývají noví. Motto Život je cesta tak naplňují beze zbytku! Karavan centrum Hykro je na trhu více než 22 let a v současné době zastupuje 10 značek obytných vozů a přívěsů mezi kterými nechybí Carado, Knaus, Weinsberg, Fendt, Tabbert, Hero Camper, Paragan, Bravia, Kabe ani La Strada.

Areál zahrnuje vnitřní a venkovní showroom, půjčovnu i prodejnu originálních dílů. Doplňky pro karavaning, outdoor a volný čas si však můžete zakoupit i prostřednictvím e-shopu. Společnost zajišťuje také servis jak nástavbové, tak i motorové části ve spolupráci se společností Imofa – Fiat.
 
 
MS Camper představí luxusní vestavby
 
Společnost MS Camper bude prezentovat na výstavě Caravaning vestavby postavené na základech automobilů MERCEDES-BENZ Sprinter. Tento typ vozů si společnost vybrala vzhledem k jejich spolehlivosti, bezpečnosti, robustnosti a možnosti nabízet varianty s pohonem 4 x 4. Nově MS Camper spolupracuje i se společností TPS Centrum. Ta se zabývá prodejem a výrobou jachet a má tak letité zkušenosti právě s vestavbami. Na výstavě se tak mimo jiné odprezentuje luxusní vestavba pro 4 osoby, která nabízí jednu z největších kuchyní na trhu s obytnými automobily a to při zachování plnohodnotné koupelny a délce automobilu do 6 metrů.
 
 
HOBBY s několika novinkami
 
Vlajkovou lodí expozice firmy AZ SERVIS je letos nesporně novinka značky HOBBY - OPTIMA ONTOUR ALKOVEN A 70 GFM, tedy model o celkové délce 7188 mm s alkovnou nad kabinou řidiče, poskytující pohodlné ubytování čtyřem cestovatelům. Zájem nesporně vyvolá i polointegrovaný model OPTIMA ONTOUR T 65 HFL s koupelnou na zádi, asymetrickým francouzským lůžkem v zadní části a spouštěným lůžkem nad sedací soupravou. Jiný typ půdorysu se dvěma samostatnými lůžky v zadní části představí model OPTIMA ONTOUR EDITION V 65 GE v plné výbavě. Velmi oblíbenou řadu vestaveb bude reprezentovat model VANTANA de Luxe K 65 ET o délce 6.363 mm, poskytující naprostý komfort ideálně dvojici cestovatelů.
 
 
Caravan Park u 9. brány
 
Stejně jako v předchozích letech nabízíme parkování karavanů během výstavy Caravaning Brno 2021. Parkovat můžete na parkovišti u 9. brány. Z parkoviště pohodlně dojdete do prostoru veletrhu. Parkujete za jednotnou cenu a zajištěny jsou všechny potřebné služby.
 
 
 
Bazar karavanů za příznivé ceny
 

Na veletrhu Caravaning Brno si vyberete nejen z nejnovějších modelových řad, ale i z těch starších. Nechybí ani ty, co už nějaké ty zkušenosti z cest mají a právě tyto modely zde budou k sehnání za příznivé ceny! Takže pokud chcete koupit nebo prodat karavan či obytný přívěs využijte našeho tradičního bazaru, který bude v provozu po celou dobu výstavy Caravaning Brno, tzn. 21. 10. - 24. 10. 2021 před pavilonem F, G1.