Logo akce
« Stáhněte si ve formátu PDF3. 10. 2017
BRNO FAIR CITY: Využijte dopravní zvýhodnění během MSV
Přijeďte na brněnský Mezinárodní strojírenský veletrh s partnery akce BRNO FAIR CITY a usnadněte si tak cestu do Brna, ale také po městě.
Kongresová jízdenka za výhodnou cenu
Cestování městskou hromadnou dopravou vám ulehčí kongresové jízdenky. Díky spolupráci s Dopravním podnikem města Brna, oficiálním městským dopravcem akce BRNO FAIR CITY, si je budete moci zakoupit za zvýhodněnou cenu 45 Kč. Jízdenka platí od označení do 24:00 téhož dne.

Zakoupit ji můžete na Info Pointu BRNO FAIR CITY na volné ploše pavilonu A, dále na vstupních místech do areálu výstaviště. Jízdenky budou k dostání také na hlavních dopravních uzlech přímo ve městě Brně, například na Hlavním nádraží.
Cestujte pohodlně
se společností RegioJet
Společnost RegioJet, dopravní partner projektu BRNO FAIR CITY, nabízí komfortní možnost cestování do Brna z desítek měst v České republice, na Slovensku, ale i v celé Evropě. Žluté autobusy patří k nejmodernějším na trhu a jsou populární také díky nadstandardním službám na palubě.

Zdarma dostanete vybrané teplé nápoje a denní tisk, k dispozici je bezplatná Wi-Fi. V autobusech FUN & RELAX najdete i zábavní portál určený ke sledování filmů, poslechu hudby, čtení e-knih nebo hraní her. O vaše pohodlí se stará tým zkušených stevardů a stevardek. Stejně komfortní jízdu nabízí také žluté vlaky RegioJet.

Jízdenky si můžete rezervovat ZDE.
Využijte leteckou linku Mnichov-Brno
Při svých obchodních a dalších cestách můžete využít také leteckou linku Brno-Mnichov od společnosti bmi regional, která z Brna i Mnichova létá celoročně minimálně jednou denně.

Značka bmi je synonymem kvality, spolehlivosti, péče o zákazníky a nejvyšších bezpečnostních standardů. Odbavení je možné i on-line na přepážce, na palubě moderních letadel získáte navíc bezplatné občerstvení a nápoje.

Hotelové shuttle busy
Partnerské hotely přichystaly pro své hosty z řad účastníků MSV možnost svézt se shuttle busem přímo z hotelu na výstaviště.
 
Podívejte se, jestli je váš hotel
mezi partnery BRNO FAIR CITY,

 
Večerní cestování
Během veletržního týdne je v Brně připraveno množství doprovodných akcí, z nichž mnoho se koná ve večerních hodinách. Díky BRNO FAIR CITY nemusíte mít starost, jak se dostanete v noci zpět domů či na hotelový pokoj. Využít můžete například síť linek noční dopravy – svezete se tak pověstnými brněnskými nočními rozjezdy.

Mapu konkrétních tras a odjezdů naleznete i v průvodci Fair City Guide, který získáte na Info Pointu BRNO FAIR CITY. Partnerem projektu je také Drink&Drive, který vám v případě potřeby zajistí odvoz vašeho vozidla.

Foto: Jenčo, MMB, archivy partnerských podniků
Kontakt:
Veletrhy Brno, a.s., Výstaviště 405/1, 603 00 Brno
Michal Svoboda
Tisk a public relations
tel.: +420 541 152 969
msvoboda@bvv.cz
https://www.brnofaircity.cz
Logo BVV

Logo BVV