Logo akce
6.11. 2017
Stavebnictví 4.0
na Stavebních veletrzích Brno
Jedním z témat, kterému se budou věnovat dubnové Stavební veletrhy Brno, je problematika Stavebnictví 4.0. Digitalizace je totiž některými odborníky považována za možnou cestu rozvoje oboru. Takzvaná chytrá řešení budou k dispozici na mnoha stáncích, můžeme zmínit také projekt Inteligentní a bezpečné domácnosti v pavilonu F.

Nebude chybět ani prezentace dronů, jejichž využití usnadní například inspekci a kontrolu průběhu staveb. Samostatnou kapitolu pak tvoří implementaci metodiky a projektování v BIM.
Jediný prostor pro prezentaci dřevostaveb na Moravě? Veletrh DSB!
Již tradičně se souběžně se Stavebními veletrhy Brno uskuteční také veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno, který je zaměřen především na prezentaci dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů pro dřevostavby a konstrukce, základů a opláštění pro dřevostavby.
 
Nabídku vystavovatelů rozšiřuje doprovodný program veletrhu, který je připraven ve spolupráci s odbornými partnery a asociacemi, a to jak pro odborníky, tak i pro zájemce o dřevěné stavění z řad široké veřejnosti. Nechybí ani nezávislý odborný poradenský servis.
Již 16. ročník soutěže Stavba JmK 2017
Svaz podnikatelů ve stavebnictví v JmK vyhlásil za podpory Jihomoravského kraje nový, již 16. ročník soutěže Stavba Jihomoravského kraje 2017. Přihlaste se i vy! Jistě najdete ve svém portfoliu stavbu, realizovanou v letošním roce.

Slavnostní vyhlášení proběhne již tradičně jako součást doprovodného programu Stavebních veletrhů Brno.

Přihlášku a propozice naleznete ZDE.
Mimořádná konference
Rekonstrukce TZB v bytových domech
středa 15. listopadu 2017
Masarykova kolej ČVUT
Thákurova 1, Praha 6 – Dejvice
  
 
Konference je určena pro všechny, kteří chtějí v bytových nebo komerčních budovách ušetřit, efektivně je spravovat a zhodnocovat. Součástí vložného je unikátní 200stránková publikace Energeticky vědomá rekonstrukce soustav TZB s řadou unikátních textů, tabulek a rad pro plánování a provedení rekonstrukce a pro provoz.
 
Předsedové družstev a SVJ získají informace, jak postupovat, aby byly splněny všechny legislativní požadavky a přitom se šlo cestou s rozumnými náklady. Projektanti, auditoři a specialisté získají z přednášek a publikací celou řadu podkladů, které mohou využít v praxi.


Kontakt:
Veletrhy Brno, a.s., Výstaviště 405/1, 603 00 Brno
Radim Tichý
ředitel veletrhu
tel.: +420 541 152 888
fax: +420 541 152 889
ibf@bvv.cz
https://www.stavebniveletrhybrno.cz
Logo BVV

Logo BVV