« Stáhněte si ve formátu PDF31. 1. 2019
 
Jubilejní OPTA se blíží!
 
25. ročník Mezinárodního veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA se uskuteční ve dnech 8. – 10. března 2019. Přihlášeno je více než šedesát vystavovatelů, s dalšími o jejich podobě účasti jednáme. Zvýrazněné téma veletrhu bude Design v oční optice a optometrii.
 
„O zvýrazněném tématu příštího ročníku jsme se intenzivně bavili se spolupořadatelem veletrhu, tedy Společenstvem českých optiků a optometristů. Věříme, že právě toto téma může každý z vystavovatelů kreativně rozvinout, ať už z hlediska estetiky, konstrukce, materiálů, či optických návrhů a přístrojů,“ tvrdí Gabriela Císařová, ředitelka veletrhu.
 
V pavilonu V bude opět přímo mezi stánky umístěno OPTA Forum, kde se zájemci dozvědí formou odborných přednášek o novinkách z oboru. S trendy je pak seznámí designová specialistka Ellen Haeser. „Kromě ní máme předjednanou i další zahraniční expertku, protože tyto přednášky na našem veletrhu jsou v Česku unikátní událostí,“ upozornila Císařová.
 
OPTA - klubová karta
 
V letošním roce bude distribuována nová OPTA klubová karta opravňující k bezplatnému vstupu na veletrh. V průběhu měsíce února bude distribuována všem členům partnerských organizací - Společenstva českých optiků a optometristů, České kontaktologické společnosti a Optické únie Slovenska.
 
Otevírací doba veletrhu zůstává nezměněna. V pátek a sobotu bude OPTA k dispozici návštěvníkům od 9:00 do 19:00 hodin, v neděli pak od 9:00 do 14:00 hodin. V sobotu bude na veletrh – jako obvykle – navazovat OPTA PARTY pro vystavovatele a jejich obchodní partnery. O konkrétní podobě OPTA PARTY vás budeme informovat v dalších e-letterech, nicméně již nyní je jasné, že její formát bude oslavou významného jubilea veletrhu OPTA.
 
Buďte vidět, buďte v magazínu OPTA IN!
 
Rádi bychom upozornili všechny vystavovatele, že je právě ten vhodný čas k zaslání novinek a informací pro návštěvníky, které zdarma umístíme v našem interaktivním zpravodaji OPTA IN. Tento zpravodaj bude rozeslán návštěvníkům veletrhu v předstihu, aby si stihli udělat představu o velikosti veletrhu a nabízených produktech a efektivně tak naplánovat svou návštěvu brněnského výstaviště. Pro představu - loňské vydání vypadalo takto:
Pokud máte zájem, pošlete materiály na adresu jerlebach@bvv.cz